امنیت

 

شامل مقررات و سیاست‌های گرفته شده توسط مدیریت شبکه است که به منظور جلوگیری و نظارت بر دسترسی غیرمجاز، سوء استفاده، اصلاح، یا ایجاد محدودیت در شبکه‌های کامپیوتری و منابع قابل دسترس در شبکه، تدوین و اعمال می‌گردد.

با گسترش روزافزون بهره گیری از امکانات قابل ارائه روی بستر شبکه های کامپیوتری و همچنین رشد استفاده از شبکه جهانی  اينترنت در كشور، توجه به امنیت این بستر از اهمیت بسیار بالایی برخودار است لذا شركت ارتباط آفرینان فهام  با توجه به رسالت خود، از بدو تاسیس نگاهی ویژه به مقوله امینت داشته است.

 بهره مندی از متخصصين امنيت شبكه  در زمینه  ارائه خدمات و پیاده­سازی استانداردهای امنیتی قالب یک تیم منسجم باعث گردیده، این شرکت پتانسیل بالایی برای اجرای پروژه­های امنیتی داشته باشد.

راهکارهای امنیتی بسیار زیادی چون نرم افزارهای آنتی ویروس، دیواره آتش، سیستم های جلوگیری از نفوذ، سیستم های تشخیص نفوذ، کنترل های دسترسی، سیستم های شناسایی و دیگر راهکارهای شناخته شده ای که در سطح شبکه استفاده می شوند، همگی اطلاعات و گزارشاتی در فرمت های مختلف ایجاد کرده که در مکان های متفاوتی ذخیره شده و برای افراد خاصی نیز ارسال می شوند.

بنابراین بسیاری از شرکت ها و سازمانهای دولتی روزانه با میلیون ها پیام از ابزارهای امینتی ناسازگار روبرو هستند.

  • طراحی ساختار و زیرساخت های مورد نیاز مرکز عملیات امنیت طراحی ابزارهای مورد نیاز و فرآیند های امنیتی شامل:
    • مدیریت تهدید
    • مدیریت آسیب پذیری
    • مدیریت دسترسی
    • مدیریت رویدادهای امنیتی

  بازگشت