پشتیبانی و نگهداری

جزئیات

پیاده سازی و اجرا.

جزئیات

مشاوره و طراحی

جزئیات

شکابات 

فرم

نظر سنجی

فرم

تامین تجهیزات

جزئیات

مشاوره و طراحی

مشاوره صحیح و طراحی دقیق در دیتا سنتر و شبکه می تواند مقاومت در برابر خطا ، کارکرد بهینه و همچنین دسترسی پذیری را به ارمغان بیاورد که این مهم از اهداف این شرکت می باشد. شرکت ارتباط آفرینان فهام ، در هر دو حوزه مشاوره و طراحی با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب و امکان ارائه خدمات فنی مورد نیاز مشتریان خود را دارد.

 <- بازگشت

شرکت ارتباط آفرینان فهام در بخش نگهداری و پشتیبانی از افراد متخصص در این زمینه برخوردار است و با بهره گیری از انبار قطعات مناسب در زمینه خدمات پس از فروش فعالیت بسزایی دارد. همچنین این شرکت آمادگی انعقاد قرارداد پشتیبانی به صورت 7 / 24 برای تمامی تجهیزات لایه سخت افزاری و زیرساخت های نرم افزاری سازمان ها و شرکت ها را دارد و به بهبود کیفیت در ارائه خدمات توجه بسیار زیادی می کند. .

 <- بازگشت

شرکت ارتباط آفرینان فهام با اتکا بر شناخت عمیق خود از صنعت IT و بدون توجه به محدودیت های بین المللی، امکان تامین محصولات و خدمات و همچنین ارائه تجهیزات سخت افزاری و نرم افزارهای شرکت های بزرگی چون ، HPE ، Cisco ، F5 ، IBM ، SUN ، EMC ، Oracle ، juniper ، Verifone ، Fortinet و.... در ایران از طریق مبادی رسمی و اصلی را دارا می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن افراد مجرب و متخصص در حوزه تجاری و بازرگانی IT با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان نیاز مشتریان رو برطرف نموده و محصولات مورد نظرشان را تحویل می دهد.

 <- بازگشت

پیاده سازی و اجرا

در این مرحله شرکت ارتباط آفرینان فهام در حوزه شبکه و دیتا سنتر ، در پیاده سازی و اجرا گام بلندی را برای ارائه هرچه بهتر خدمات برداشته است. از نظر مدیران این شرکت بحث حساسیت و دقت در همه ی مراحل از اهمیت بسزایی برخوردار است تا از بروز مشکلاتی که احتمال می رود در آینده در روند عملیاتی شدن پروژه به وجود بیاید پیشگیری نماید.

 <- بازگشت